Dzień za dniem

Obecnie jestem w trakcie tworzenia programu warsztatów (połączenie arteterapii i kreatywności) w ramach koła naukowego oraz wolontariatu ,,PROJEKTOR- wolontariat studencki”, trochę to zajmuje. Mam nadzieję, że wszystko uda mi się zorganizować i opracować, a frekwencja dopisze. Mniej czasu na pisanie i inne aktywności, ale czasem trzeba z czegoś zrezygnować by poświęcić się bieżącym sprawom.

Zmagam się z moimi badaniami do pracy magisterskiej, zaczynam ogarniać SPSS’a(ukochany program statystyczny wszystkich studentów psychologii;)), muszę się polubić z komputerami w trochę innym wymiarze niż do tej pory. Ale w sumie kolejne wyzwanie. Co do pracy, to również ogarnięcie części teoretycznej nie jest proste, nie ma jak literatura z lat 90, gdzie większość danych jest nie aktualna. Jednak, od czego Internet i wyszukiwarki;)

Na poprawę nastroju:

Celebruj chwilę

Nie masz czasu? To go znajdź. Nie czekaj z zapaleniem ulubionych świeczek, ani włączeniem najlepszej muzyki. Nie odkładaj na później telefonu do przyjaciela, ani spotkania z rodziną. Możesz nie mieć tego czasu. Nie wiesz ile Ci go zostało. Warto wykorzystać każdą minutę.

Godzinna rozmowa z przyjaciółką, ciekawa książka na wieczór, czy spontaniczny wypad do kina ze znajomymi. To jest życie. Nie ciągła gonitwa za kolejnym papierkiem, załatwianiem następnego, mało znaczącego kursu, czy czytanie nudnych kserówek.

Łap chwile, ona się nie powtórzy.

Cel to nic innego, jak marzenie z terminem realizacji.” Joe L.Griffith

Link do ciekawych audio fragmentów książki :Regina Brett – ,,Jesteś cudem”

Inspirująca, pełna mądrych spostrzeżeń, plus piękny głos pani Ewy Błaszczyk

https://www.youtube.com/watch?v=C1ES4IBcvpQ&list=PLhYIuNPTCCfagu5AXP8ssRMb7wB1nIu3a&index=5

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s